Kontakt bezpośredni w mojej pracy jest kluczowy, by projekt był 100% dopasowany do Twoich potrzeb. Bezpośrednio  dojeżdżam do klientów w lokalizacje takie jak -

  • projektowanie ogrodów Barlinek

  • projektowanie ogrodów Gorzów Wielkopolski

  • projektowanie ogrodów Kłodawa

  • projektowanie ogrodów Lipiany

  • projektowanie ogrodów Myślibórz

  • projektowanie ogrodów Pyrzyce

  • projektowanie ogrodów Strzelce Krajeńskie

 

USŁUGI PROJEKTOWANIA OGRODU LOKALIZACJA

 

 

→ Projektowanie ogrodu jest procesem, który trawa średnio 3-6 tygodni.

→ Cały proces jest przyjemny i klarowny , omawiamy wszystko wspólnie, odpowiem na każde Twoje pytanie, doradzę lub odradzę różne kwestie. 

→ Szanuję mój i Twój czas, dlatego jasno przedstawiam zasady, dzięki czemu wiesz, w jakim czasie otrzymasz gotowy projekt. 

→ Wartość każdego projektu wyceniam indywidualnie. Można zamówić projekt w 3 wariantach opracowania- Projekt wykonawczy , Projekt koncepcyjny i projekt bez wizualizacji. 

→ Orientacyjna cena projektu dla działki 1000m2, przy założeniu, że projektuję wyłącznie roślinność (bez nawierzchni utwardzonych, ogrodzenia) - Projekt wykonawczy - 6500pln , - Projekt koncepcyjny - 5200pln, - Projekt bez wizualizacji 3900pln. Płatność za projekt jest rozłożona na 2 równe raty.

→Jeśli zastanawiasz się nad zaprojektowaniem swojego ogrodu, masz pytania, wątpliwości-  zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. 

 

 

 

 

 

 

 

        ŚCIEŻKA WSPÓŁPRACY. 

→ Pierwszym krokiem procesu jest przeprowadzenie ankiety potrzeb klienta, bym mogła poznać wszystkie Twoje plany, potrzeby i marzenia ogrodowe. 

 Na  tym etapie przedstawiam Ci moją ofertę i wycenę projektu ogrodu wraz ze wszystkimi informacjami odnośnie współpracy ze mną.

PROJEKTOWANIE OGRODU

ZACZYNAMY?

Ogrodowa historia zaczyna się od projektu.

→ Po zaakceptowaniu koncepcji ogrodu pracuję nad projektem wykonawczym, czyli najważniejszym elementem całego projektu, na podstawie którego zbudujesz ogród.

Projekt ten zawiera - 2 projekty techniczne w skali - projekt nawierzchni i roślinności, rysunki koncepcyjne małej architektury ogrodowej, zestawienie roślin , orientacyjny kosztorys roślin, zalecenia pielęgnacyjne i opisy każdej rośliny, obmiary wszystkich materiałów, wirtualny spacer,  linki do materiałów, akcesoriów, adresy szkółek i sklepów z roślinami.

Opracowanie projektu trawa około 2-4 tygodnie.

 

PROJEKT WYKONAWCZY

DOKŁADNY PRZEPIS NA OGRÓD.

→ W ciągu 2 tygodni, od podpisania umowy, otrzymasz koncepcję aranżacji Twojego ogrodu, czyli obszerną prezentację zawierającą: kolorowy rzut ogrodu z układem projektowanej roślinności, nawierzchni, małej architektury, propozycje roślin, materiałów i akcesoriów, wizualizacje 3D, dokładne opisy i oczywiście omówienie wszystkich kwestii na spotkaniu ze mną.

W tym momencie wiesz już, jak może prezentować się Twój ogród w przyszłości.

Jeżeli coś Ci się nie spodoba, wprowadzamy wtedy zmiany.

 

KONCEPCJA ARANŻACJI  OGRODU 

CZYLI CO ?

Nie zajmuję się osobiście wykonaniem ogrodu, ale bazując na moim doświadczeniu podpowiem Ci jak podejść do budowy, od czego zacząć, jak nie zgubić się po drodze i nie popełniać popularnych błędów. 

Polecę Ci firmy, które pomogą Ci zbudować Twój ogród.

Może część prac będziesz chciał/a wykonać samodzielnie dla swojej satysfakcji ? Wtedy służę moją radą i pomocą.

 

 

REALIZACJA OGRODU  CENNE RADY.

Stwórzmy wspólnie Twoje ulubione miejsce na ziemi,

z którego nie będziesz chcieć wychodzić !

 

lavgardendesign@gmail.com

725 970 534

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

PRZYDATNE LINKI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Polityka prywatności

Moje portfolio

Projektowanie ogrodów

KONTAKT

ZADZWOŃ 725 970 534

 

 Skontaktuj się ze mną →