ZADZWOŃ 725 970 534

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

GWARANCJA ZADOWOLENIA

KOMPLEKSOWE REALIZACJE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

DLACZEGO LAVGARDEN?

ZOBACZ PROJEKTY

Pracując nad każdym projektem, dokładam starań, by efekt końcowy w pełni satysfakcjonował Klienta. Lubię wyzwania, dzięki którym mogę wykorzystywać zamiłowanie do tworzenia rzeczy niebanalnych i pięknych. Współpraca ze mną oznacza szczegółowe omówienie każdego etapu realizacji i wypracowanie optymalnych dla niego rozwiązań, a także gwarancję tego, iż projekt ogrodu będzie w pełni funkcjonalny i estetycznie zgodny z ustalonymi wytycznymi. Zaangażowanie w proces tworzenia owocuje wyróżniającymi się aranżacjami ogrodów, które budzą zachwyt i dumę właściciela.

 

Współpraca Lavgarden Design

Ogrodowa historia zaczyna się od projektu.

Projektowanie ogrodów to moja praca i wielka pasja. Z ogrodnictwem jestem związana od wielu lat. Kocham grzebanie w ziemi, rośliny, naturę. Proces projektowania ogrodu to zawsze fascynująca przygoda dla obu stron. Jeżeli chcesz wspólnie ze mną zacząć pisać swoją ogrodową historię zapraszam serdecznie do kontaktu.

 

Stwórzmy wspólnie Twoje ulubione miejsce na ziemi,

z którego nie będziesz chcieć wychodzić !

 

lavgardendesign@gmail.com

725 970 534

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

PRZYDATNE LINKI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Polityka prywatności

Moje portfolio

Projektowanie ogrodów

KONTAKT